Вход
Търсене
cc
ccj_982274464

USB кабел Type C към Type-C 1M 100W 5A Baseus CATJK-C01

Код: USB кабел Type C към Type-C 1M 100W 5A Baseus CATJK-C01
14,83 €
Телефон за поръчки 0896 250 150 Viber

Описание

Бързо зареждане на електрониката и изпращане на данни едновременно? Възможно е при скорост до 480 Mbps! Кабелът с вход и изход Type-C поддържа популярни модели лаптопи, таблети, мобилни телефони на марки като Apple, Huawei, Xiaomi, Dell, Lenovo, HP и Nintendo Switch конзоли.

Изберете надежден продукт на Baseus, изработен от твърди материали, генериращ мощност от макс. 100W. Благодарение на вградената защита, той не прегрява и не губи свойствата си.

Спецификация:

Марка: Baseus

Материал: Цинкова сплав + найлонова оплетка

Дължина на върха: 37 мм

Мощност: 100W (20V / 5A)

Скорост на предаване: 480Mbps

Входен интерфейс: Type-C

Изходен интерфейс: Type-C

Дължина: 1 метър

Изключително бързо зареждане на телефони и лаптопи с мощност до 100 W.

Вградена интегрална схема.

Кабелна сърцевина, съставена от 8 вътрешни проводника.

Капачка от цинкова сплав и найлонова оплетка.

Стандартен USB 2.0 и пренос на данни до 480 Mbps.

Изключително бързо зареждане на батерията в телефона.

Бързо зареждане на QC и PD.

Захранване на лаптоп

Благодарение на значителна мощност от 100W, Baseus кабелът може да се справи с зареждащи се лаптопи с вграден USB Type-C порт. 

Устойчив кабел.

Кабелът е много здрав и устойчив на интензивна употреба. Благодарение на добре подбраните материали, използвани за производството - метални накрайници и найлонова оплетка, която предпазва сърцевината от повреди.

Трансфер на данни и зареждане едновременно

Чудите ли се дали трябва да започнете от изпращане на данни или зареждане на устройството? Забравете за подобни дилеми! След свързване на устройството към компютър едновременно се извършва зареждане и изпращане на данни. Стандартният USB 2.0 гарантира трансфер с много добра скорост до 48 Mbps.

Твърда кабелна структура.

Металните накрайници с гумени части предпазват входа на устройството от повреда. Самият кабел и неговите поцинковани парчета (8 ивици с 324 жила) са поставени в надеждната найлонова оплетка, устойчива на огъване.

гр. София, ул. Рикардо Вакарини 6



Свързани продукти

Резултати 4 - 4 от 4

Абонамент за новини

Вход